Менський МЦ взяв участь «Тижні правових знань»

Деталі

181120152 118 листопада 2015 року Менський МЦ було запрошено на «Тиждень правових знань», який проходить на базі Менської загальноосвітньої середньої школи ім. Т.Г. Шевченка.
Директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Єрмоленко та начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Альона Римар розповіли учням, вчителям і присутнім що таке первинна і вторинна правова допомога та навели приклади. Працівники центру окреслили завдання та роботу яку виконує Менський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, розповіли про роботу адвокатів. Анатолій Анатолійович приводив приклади кримінальних, адміністративних проступків «з життя» і розповів, яка відповідальність за це настає.

Під час проведення даного заходу учні жартували, задавали багато запитань правового характеру на які отримали відповіді.
По закінченню діти та дорослі подякували за цікаву зустріч і виявили сподівання на подальші подібні зібрання.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua