Директором Чернігівського місцевого центру проведено робочу зустріч з директором-редактором газети “Чернігівські відомості”

Деталі

5112 017 листопада 2015 року директором Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бобруйко було проведено робочу зустріч з директором-редактором Чернігіської міської газети “Чернігівські відомості” Іриною Мокроусовою.
Під час робочої зустрічі обговорено питання щодо співпраці, участі у проведенні заходів щодо інформування населення про порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги та надано підготовлену статтю “Учасники АТО мають право на безоплатного адвоката” для опублікування в найближчому номері газети.

Також досягнуто домовленості щодо взяття кореспондентом газети “Чернігівські відомості” Оленою Березкіною у директора Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимира Бобруйка інтерв'ю про діяльність Чернігівського місцевого центру.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua