Регіональний центр удосконалює свою роботу за допомогою SKYPE

Деталі

skypeРегіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області задля удосконалення співпраці з місцевими центрами започаткував «SKYPE – наради» та щоденний «SKYPE – супровід» роботи.
Сьогодні така робота активно ведеться між заступником начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Веронікою Рибак та «інтеграторами» трьох місцевих центрів Альоною Римар, Оленою Михайленко та Оленою Івановою.

В процесі «SKYPE – нарад» сторони обговорюють проблеми, що виникають у роботі, плани на наступні тижні, співпрацю з іншими структурами та отримують матеріали для навчання. Щодо щоденного «SKYPE – супроводу», то учасники можуть у будь-який час звернутися до Регіонального центу за допомогою або ж консультацією, та отримати її швидко не відриваючись від роботи.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua