Чернігівським місцевим центром здійснено виїзд мобільного пункту консультування громадян та прийому документів до Чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних

Деталі

191115 518 листопада 2015 року директором Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимиром Бобруйком та начальником відділу попередньої роботи з клієнтами Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Юлією Бойко було здійснено виїзд мобільного пункту консультування громадян та прийому документів до Чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних.
Виїзд мобільного пункту був здійснений як результат домовленості з директором Чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних Миколою Романовим.

Консультування проводилось в приміщенні Чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних з питань отримання роз'яснень щодо порядку працевлаштування іноземців, поновлення правовстановлюючих документів.
Відвідувачам були залишені буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua