Менський МЦ налагоджує співпрацю з Сосницьким автотранспортним підприємством 17452

Деталі

23112015 223 листопада 2015 року директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Єрмоленко провів робочу зустріч з Володимиром Кравченком керівником приватного акціонерного товариства "Сосницьке автотранспортне підприємство 17452"
Метою робочої зустрічі було налагодження співпраці між підприємствами. Сосницьке АТП 17452 є діючим регулярним перевізником населення який здійснює пасажирські перевезення, як по селам району так і до м. Чернігова.

Анатолій Анатолійович розповів Володимиру Семеновичу про роботу Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, категорії громадян які мають право на неї. Для більшого охоплення по інформуванню населення щодо роботи Менського МЦ було запропоновано розмістити інформацію про центр та послуги які він надає в автотранспорті Сосницького АТП.
Результатом зустрічі стала попередня домовленість про співпрацю та підписання Меморандуму.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua