Менський МЦ підписав Меморандум про співпрацю з Менською районною організацією ветеранів воїнів АТО

Деталі

27112015Директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Єрмоленко та голова громадської організації «Менська районна організація ветеранів воїнів АТО» Сергій Мурований зустрілись в приміщенні Менського МЦ для підписання Меморандуму про співпрацю.
Під час підписання сторони обговорили спільну діяльність та консолідацію зусиль задля досягнення мети Меморандуму, що здійснюється у форматі підготовки та реалізації спільних заходів, проектів і програм, а також сприяння наданню правової допомоги та юридичних соціальних послуг в інтересах осіб, які потребують безоплатної правової допомоги.

По закінченню зустрічі сторони виявили сподівання на подальшу плідну співпрацю, а також домовились щодо направлення до Менського місцевого центру з надання БВПД суб'єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua