Працівники Менського МЦ здійснили повторне «вуличне» інформування м. Новгород-Сіверського

Деталі

271115 3В рамках робочого візиту до найвіддаленішого району Менського МЦ директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Єрмоленко, начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Дмитро Сенченко та заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги роботи з адвокатами Роман Драгун провели повторне інформування населення на вулицях міста Новгород-Сіверський. Нагадуємо, що подібне інформування вже здійснювалось наприкінці вересня цього року.

Під час спілкування з громадянами було роз’яснено поняття вторинної правової допомоги, повідомлено про категорії осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, ознайомлено з порядком її надання, наведено приклади та надано відповіді на виниклі запитання.
Всім зацікавленим було залишено буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?» з контактами центру.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua