Чернігівським місцевим центром проведено робочу зустріч з головою Кіптівської сільської ради Козелецького району

Деталі

kipti27 листопада 2015 року директором Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимиром Бобруйком та головним спеціалістом відділу попередньої роботи з клієнтами Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Данилом Павлюком з метою налагодження співпраці проведено робочу зустріч з головою Кіптівської сільської ради Козелецького району Володимиром Кучмою.

Під час робочої зустрічі було роз’яснено поняття безоплатної вторинної правової допомоги, зазначено хто має право та хто надає безоплатну вторинну правову допомогу, акцентовано увагу на порядок подання та порядок розгляду звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Результатом зустрічі є домовленість з головою Кіптівської сільської ради Козелецького району Володимиром Кучмою про участь в черговому засіданні сесії сільської ради, співпрацю та попередня домовленість щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.
По завершенню робочої зустрічі для відвідувачів Кіптівської сільської ради були залишені буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua