Менський МЦ взяв участь у виставці «Кожен має право знати про свої права»

Деталі

1F4E641B 14CB 4547 A679 7ADBE5C4BD56“Кожен має право знати свої права” - під такою назвою 1 грудня 2015 року у Центрі культури і дозвілля молоді проведена виставка в якій Менський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги взяв участь. Головний предмет виставки – права людини.
Виставку відвідали учні старших класів, освітяни, представники місцевої влади, громадські організації та всі бажаючі.

Менським МЦ було розміщено плакат з контактною інформацією, зацікавленим розповідалось про роботу центру та надавались буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?»
Мобільна виставка дозволить звернути увагу громадськості на проблеми дотримання прав людини і згуртувати групи активістів на рівні місцевих громад.
Ініціатива, що має назву «Кожен має право знати свої права» реалізується громадською організацією М’АРТ в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та Норвезького Гельсінського Комітету.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua