Директором Чернігівського місцевого центру взято участь у семінарі з юристами області

Деталі

IMAG218430 листопада 2015 року директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко взяв участь у постійно діючому семінарі для працівників юридичних служб, юрисконсультів територіальних органів центральних органів виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій.

Семінар проводився Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області в приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
Під час семінару директором Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимиром Бобруйком були розкриті питання “Порядок реалізації права на безоплатну вторинну правову допомогу” та “Особливості співпраці Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями” та надані відповіді на запитання.
У семінарі також взяли участь: представники Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області; працівник юридичних служб, юрисконсульти територіальних органів центральних органів виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій.
Учасникам семінару були залишені буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua