Інтегратором Чернігівського місцевого центру проведено робочу зустріч з керівництвом Смичинської сільської ради Городнянського району

Деталі

IMG 129930 листопада 2015 року начальником відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Оленою Михайленко з метою налагодження співпраці проведено робочу зустріч з головою Смичинської сільської ради Городнянського району Олександром Юрченком та секретарем Смичинської сільської ради Городнянського району Юлією Часовніковою.

Під час робочої зустрічі було роз’яснено поняття безоплатної вторинної правової допомоги, зазначено хто має право та хто надає безоплатну вторинну правову допомогу, акцентовано увагу на порядок подання та порядок розгляду звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Результатом зустрічі є домовленість з головою Смичинської сільської ради Городнянського району Олександром Юрченком про співпрацю, організацію виїзних (мобільних) пунктів консультування громадян, а також попередня домовленість щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги .
По завершенню робочої зустрічі для відвідувачів Смичинської сільської ради були залишені буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua