Менський МЦ здійснив виїзне консультування громадян м. Новгород-Сіверського та провели «вуличне» інформування

Деталі

011215 527 листопада 2015 року в приміщенні Новгород-Сіверського міжрайонного управління юстиції виїзне консультування громадян здійснили начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Менського МЦ Дмитро Сенченко та заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги роботи з адвокатами Роман Драгун.
Про виїзний прийом громадян м. Новгород-Сіверського та Новгород-Сіверського району працівниками Менського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги було повідом через Новгород-Сіверське міжрайонне управління юстиції та районну газету «Сіверський край».

Співробітники центру надали трьом громадянам консультацію. Одне з питань стосувалося кримінальної справи в якій особа, яка звернулась за консультацією до працівників Менського МЦ є потерпілою стороною. Дана особа підпадає під дію Закону України "Про безоплатну правову допомогу", в подальшому їй буде надана допомога у вигляді безкоштовного адвоката.

011215 6

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua