Директором Чернігівського місцевого центру проведено робочу зустріч з редактором Чернігівської районної газети “Наш край”

Деталі

712157 грудня 2015 року директором Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бобруйко було проведено робочу зустріч з редактором Чернігівської районної газети “Наш край” Наталією Бушай.

Під час робочої зустрічі обговорено питання щодо співпраці, участі у проведенні заходів щодо інформування населення про порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги та взято інтерв'ю на тему: “Чи мають право учасники антитерористичної операції та внутрішньо переміщені особи на безоплатного адвоката?” для опублікування в найближчому номері газети.
Також досягнуто домовленості щодо ведення в газеті “Наш край” окремої “колонки” на якій будуть опубліковуватись приклади успішного надання правової допомоги адвокатами за дорученнями Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua