Круглий стіл «Сучасні виклики забезпечення прав людини в Україні»

Деталі

091215 209 грудня 2015 року в рамках Всеукраїнського тижня права директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко та начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська взяли участь у круглому столі на тему «Сучасні виклики забезпечення прав людини в Україні», організованому Навчально-методичним центром Федерації профспілкових організацій Чернігівської області. Під час заходу були висвітлені питання щодо механізму реалізації права на БВПД у цивільних і адміністративних справах та правові засади надання БВПД у кримінальному процесі.

Також, участь у круглому столі взяли – заступник директора департаменту соцiального захисту населення Катерина Тимощенко, заступник начальника Управлiння Держпрацi в Чернiгiвськiй областi Iрина Хоменко, заступник директора обласного центру зайнятостi Максим Торжевський, Регiональний координатор взаємодії з громадськiстю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Чернiгiвськiй областi Алла Лепеха, представники правозахисних громадських органiзацiй, засобів масової інформації, науковцi.
З метою інформування громадян щодо порядку користування правом на БВПД, Володимир Бобруйко та Олеся Пирковська залишили інформаційні буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».

091215 1

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua