Участь у робочій нараді суддів місцевих судів Чернігівської області

Деталі

11121511 грудня 2015 року в рамках Всеукраїнського тижня права начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Олеся Пирковська на запрошення керівництва Апеляційного суду Чернігівської області взяла участь у робочій нараді суддів місцевих судів Чернігівської області.
В ході зустрічі особливу увагу було приділено питанням щодо правильності оформлення ухвал, що надсилаються до Центру для призначення захисників за рахунок держави, строку дії доручень, які видаються Центром на підтвердження повноважень захисника, заміни захисника у кримінальному провадженні та дотримання порядку відмови від нього.

Також, в ході зустрічі суддів було ознайомлено з останніми змінами в законодавстві щодо функціонування та розвитку системи безоплатної правової допомоги, зокрема роз’яснено про діяльність місцевих центрів з надання БВПД та категорії громадян, які мають право на звернення до місцевих центрів. Особливу увагу було приділено забезпеченню права на БВПД в кримінальних провадженнях потерпілим і свідкам.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua