Інтегратором Чернігівського місцевого центру в рамках Всеукраїнського тижня права проведено тематичний захід інформаційного, освітнього та виховного характеру в гімназії № 31 м. Чернігова

Деталі

DSC0240911 грудня 2015 року начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання БППД Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Олена Михайленко в рамках Всеукраїнського тижня права провела тематичний захід інформаційного, освітнього та виховного характеру з учнями 9-го класу гімназії № 31 гуманітарно-естетичного профілю в м. Чернігові.

Також інтегратор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД взяла участь у спеціалізованому показі документального фільму "Габріель веде репортаж із Кубку світу", який проводився громадською організацією "MART" в рамках ХІІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у Чернігівській області для учнів 9-го класу гімназії № 31.
Під час обговорення фільму після його перегляду інтегратором Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Оленою Михайленко присутнім було розкрито питання “Спосіб захисту прав неповнолітніх”. Також з метою підвищення правової свідомості учнів школи ознайомлено з основами функціонування системи безоплатної вторинної правової допомоги, роз'яснено порядок реалізації права на отримання безоплатної правової допомоги.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua