Директор Чернігівського МЦ продовжив виступи перед новообраними головами територіальних громад

Деталі

PC12007216 грудня 2015 року під час навчання новообраних голів територіальних громад, яке проводилось у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко виступив перед новообраними головами сільських, селищних рад області (в тому числі Городнянського, Козелецького, Ріпкинського, Чернігівського районів) з темою: “Роль органів місцевого самоврядування в наданні безоплатної правової допомоги. Механізм реалізації права на безоплатну вторинну правову допомогу”.

Під час виступу було повністю розкрито зазначену тему, проінформовано про діяльність Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, роз’яснено поняття безоплатної вторинної правової допомоги, зазначено хто має право та хто надає безоплатну вторинну правову допомогу, звернуто увагу на порядок подання та порядок розгляду звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги, а також надано відповіді на запитання.
Захід був проведений на виконання попередньої домовленості з директором Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Володимиром Бойко про співпрацю під час робочої зустрічі.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua