У Менському МЦ відбувся круглий стіл за підсумками роботи шести місяців

Деталі

IMG 341222 грудня 2015 року на базі Менського МЦ з надання БВПД відбулося засідання за круглим столом на тему «Робота Менського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги за друге півріччя 2015 року».
На заході були присутні представники районної та міської ради, служби в справах дітей РДА, районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, громадських організацій та засобів масової інформації з якими Менський МЦ співпрацює на умовах підписаних Меморандумів про співпрацю.

Для кращого сприйняття інформації гостям демонструвався звіт підготовлений в електронному вигляді з презентацією напрямів діяльності та послуг, які надав Менський місцевий центр з надання безоплатної правової допомоги за весь час роботи.
По закінченню презентації учасники заходу мали змогу обговорити всі важливі запитання за круглим столом та отримати відповіді на них.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua