Проведено моніторинг дотримання адвокатами стандартів якості

Деталі

241215 124 грудня 2015 року, в рамках виконання плану моніторингу дотримання адвокатами стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області – адвокат Олеся Пирковська, здійснила спостереження за роботою адвокатів Галини Якуби та Романа Єрашова в Апеляційному суді Чернігівської області в рамках кримінального провадження по обвинуваченню осіб, захист яких здійснюється за призначенням. У судовому засіданні адвокати брали активну участь, вимоги Стандартів якості були дотримані в повному обсязі, порушень не виявлено.

Також, Олеся Пирковська поповнила методичними рекомендаціями для адвокатів юридичну бібліотеку кабінету правової допомоги, який було відкрито в Апеляційному суді Чернігівської області в травні поточного року.

241215 2

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua