Представники системи безоплатної вторинної правової допомоги взяли участь у засіданні навчально-методичної ради Чернігівського ЦППК

Деталі

12659743 1723359537879649 2015584273 n28 січня 2016 року відбулось засідання навчально-методичної ради Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
Участь у засіданні взяли начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Регіонального центру з надання БВПД у Чернігівській області Олеся Пирковська та директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко.

Серед основних питань підсумки роботи ЦППК у 2015 році та основні завдання і напрями діяльності на 2016 рік. Під час заходу Володимир Бобруйко відмітив плідну роботу ЦППК у сфері видавничої діяльності, співпраці з громадськими організаціями, проведення дистанційного навчання слухачів у форматі реального часу. По закінченні заходу, Олеся Пирковська та директор ЦППК Володимир Бойко обговорили питання можливого проведення навчальних заходів з підвищення кваліфікації адвокатів, які надають БВПД, у 2016 році.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua