Чернігівським місцевим центром з надання БВПД проведено виїзний прийом інваліда першої групи

Деталі

P101028228 січня 2016 року з метою забезпечення рівного доступу та реалізації права осіб на безоплатну вторинну правову допомогу Чернігівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги було проведено виїзний прийом інваліда першої групи за місцем його проживання в м. Чернігові. Особистий прийом був проведений директором Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимиром Бобруйком та головним спеціалістом відділу попередньої роботи з клієнтами Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Данилом Павлюком.

Особа, до якої виїжджали, є інвалідом першої групи та за станом здоров'я не має можливості особисто звернутися до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД (про що під час особистого прийому повідомила його дружина). Він потребує надання правової допомоги з питання щодо стягнення заборгованості по заробітній платі.
Під час прийому громадянина було проведено бесіду та прийнято звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua