Директори Регіонального та Місцевих центрів з надання БВПД у Чернігівській області взяли участь у обговорені заходів розвитку БВПД у 2016 році

Деталі

80384a71a8c144dd7c4d64f9ad258f5eeaef10156449b285ef1a51ddc66f4149Сьогодні, 05 лютого, у столиці відбулася робоча нарада керівників у системі безоплатної правової допомоги – Координаційного центру з надання правової допомоги, регіональних та місцевих центрів з надання БВПД. В якій взяли участь директор Регіональноо центру з надання БВПД у Чернігівській області Ірина Протченко, директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко, директор Менського місцевого центру з надання БВПД Анатолій Єрмоленко та директор Ніжинського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бригинець.

Зустріч мала на меті обговорення заходів в рамках плану розвитку системи БПД у 2016 році – утвореннябюро правової допомоги, які розпочнуть обслуговувати громадян вже з 1 липня 2016 року.
Нагадаємо, протягом першого півріччя 2016 року згідно з планом, затвердженим Міністром юстиції України Павлом Петренком, відбуваэться реформа територіальних органів юстиції, яка є наступним логічним етапом децентралізації послуг Міністерства юстиції України та надання можливості отримання таких послуг у режимі он-лайн з одночасним розширенням доступу до безоплатної правової допомоги та підвищенням її якості.


Переглянути план заходів з реформування територіальних органів Міністерства юстиції України та розвитку системи надання безоплатної правової допомоги


Згідно з планом, Бюро правової допомоги будуть утворені в кожному районі і місті України як відокремлені підрозділи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що діють в Україні з 1 липня 2015 року. Ресурсне забезпечення здійснюватиметься за рахунок майна і коштів районних та міських управлінь юстиції, які будуть ліквідовані найближчим часом.
У бюро правової допомоги громадяни зможуть скористатись електронними сервісами Міністерства юстиції України та отримати безоплатну первинну правову допомогу - правову інформацію та консультації.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua