Участь у спецпроекті на Громадському радіо на тему «Протидія насильству у сім’ї»

Деталі

12661972 1725994707616132 3203505589015150829 n5 лютого 2016 року начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області, адвокат – Олеся Пирковська взяла участь у спецпроекті на Громадському радіо на тему «Протидія насильству у сім’ї». Участь у прямому ефірі 05 лютого також взяли: Вікторія Мітько – начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Координаційного центру з надання правової допомоги та Тамара Мальована – адвокат адвокатського бюро «Тамари Мальованої», яка надає безоплатну правову допомогу за контрактом з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги міста Київ. В ході передачі були висвітлені питання щодо законодавчого регулювання попередження насильства в сім’ї, відповідальності за вчинення насильства та виокремлення відмінностей між конфліктом на насильством.

Слухачам було повідомлено, що в Україні діє національна гаряча лінія з питань попередження насильства в сім’ї: 0 800 500 335 – зі стаціонарного телефону та 386 — безкоштовно з мобільного. Також, під час ефіру була надана інформація про систему безоплатної правової допомоги в Україні та категорії громадян, які мають право скористатися послугами захисника за рахунок держави.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua