Громадяни, які обслуговуються соціальними працівниками «на дому» отримають буклети та контакти Менського МЦ

Деталі

bvpd logo whiteНаприкінці минулого тижня працівники Менського МЦ та працівники Менського Територіального центру соціального обслуговування обговорили важливість донесення інформації про роботу Менського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги до громадян, які є вразливою категорією і з тих чи інших причин не знають про Менський МЦ, або не мають можливості звернутись до нашого центру та які обслуговуються соціальними працівниками.

На умовах заключеного у вересні 2015 року Меморандуму про співпрацю, соціальні працівники будуть розповсюджувати інформаційні буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?» з контактами центру. Тепер пенсіонери, інваліди та одинокі непрацездатних соціально-незахищені громадяни, які потребують сторонньої допомоги (таких громадян по даним УСЗН м. Мени близько 700 чоловік), за місцем проживання, в умовах тимчасового або денного перебування, якщо ще не знали, то зможуть дізнатись де їм допоможуть з питань правового характеру та, при потребі, нададуть безкоштовного адвоката. Також працівники соціальної служби будуть повідомляти Менський МЦ про потребу виїзду на дім до тих громадян, які мають юридичні питання, але за станом здоров’я не можуть особисто звернутись в центр за місцем його знаходження.
Дуже сподіваємось, що спільними зусиллями ми допоможемо більшій кількості громадян.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua