Проведено моніторинг дотримання адвокатом стандартів якості у Апеляційному суді Чернігівської області

Деталі

monitoring20010 лютого 2016 року, в рамках виконання плану моніторингу дотримання адвокатами стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області – Олеся Пирковська, здійснила спостереження за роботою адвоката Валерія Куліша в Апеляційному суді Чернігівської області в рамках кримінального провадження по обвинуваченню особи, захист якої здійснюється за призначенням.

Апеляційне провадження було відкрито за апеляційною скаргою прокурора на вирок Ріпкинського районного суду Чернігівської області. У судовому засіданні адвокат брав активну участь, на високому рівні продемонстрував ораторське мистецвто, вимоги Стандартів якості були дотримані в повному обсязі, порушень не виявлено. Ухвалою Апеляційного суду Чернігівської області від 10.02.2016 року апеляційну скаргу прокурора залишено без задоволення, а вирок суду першої інстанції – без змін.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua