Ніжинський місцевий центр та Ніжинська міська організація Товариства Червоного Хреста домовилися про співпрацю

Деталі

P211063011 лютого 2016 року начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Олена Іванова та заступник начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Сербін провели робочу зустріч з головою Ніжинської міської організації Товариства Червоного Хреста України Наталією Саєнко, старшою медичною сестрою Оленою Бузюн та сестрою медичною патронажною Юлією Калутою.

У ході зустрічі працівники центру проінформували присутніх про систему безоплатної вторинної правової допомоги в Україні, ознайомили з основними положеннями Закону України «Про безоплатну правову допомогу», окреслили механізм роботи Ніжинського місцевого центру та звернули увагу на категорію осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Особлива увага була приділена підвищенню рівня правової обізнаності громадян, окреслені подальші кроки тісної співпраці та спрощення доступу до безоплатної правової допомоги особам, які її потребують. З метою поширення серед громадян похилого віку, інвалідів, хворих, безробітних та інших категорій соціально незахищених осіб, інформації про діяльність Ніжинського місцевого центру, а також про можливість отримання останніми безоплатної правової допомоги, працівниками центру була отримана домовленість щодо розповсюдження інформаційних буклетів із зазначенням контактного телефону та адреси розміщення місцевого центру медичними сестрами Товариства Червоного Хреста. Слід відмітити, що основними напрямами діяльності Товариства є надання медико-соціальної допомоги незахищеним верствам населення – самотнім непрацездатнім громадянам похилого віку, ветеранам війни та праці, інвалідам, багатодітним та неповним сім’ям, дітям-сиротам, біженцям. Тільки у 2015 році в Ніжинській міській організації Товариства Червоного Хреста України було надано допомогу 1698 особам , серед яких : 55 – лежачі хворі; 345 – самотні громадяни похилого віку; 86- інвалідів війни та праці; 121 – учасник бойових дій та інші - до цієї категорії увійшли інваліди дитинства, діти-сироти, малозабезпечені.
Результатом зустрічі є домовленість про взаємодію при організації спільних заходів, спрямованих на підвищення рівня правової поінформованості громадян щодо захисту своїх прав, зокрема права на безоплатну правову допомогу та підписання Меморандуму про співпрацю.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua