Представниці Регіонального центру з надання БВПД та Менського МЦ провели тренінг журналістам Менської районної газети «Наше слово»

Деталі

12743685 960962757275060 746796346416869799 n12 лютого 2015 року начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Менського місцевого центру з надання БВПД Альона Римар та заступник начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та інформації Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у Чернігівській області Вероніка Рибак, на умовах підписаного Меморандуму про співпрацю, провели тренінг «Безоплатна вторинна правова допомога – що і як про неї писати» для журналістів Менської районної газети «Наше слово».

Вже з перших хвилин спілкування було зрозуміло, що журналісти дуже гарно знають про БВПД та про роботу центрів. Захід проходив у жвавому темпі: обговорювалась робота адвокатів, структура центрів, співпраця з організаціями та ЗМІ. Під час тренінгу журналісти пропонували нові варіанти співпраці та радили як зацікавити читача інформацією, як зробити офіційну інформацію цікавою. Від редактора видання надійшла ідея створення рубрики у газеті від БВПД.
При проведенні тренінгу і працівники газети, і працівники БВПД, дізнались багато нового, важливого та цікавого.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua