Відбувся моніторинг дотримання адвокатом стандартів якості

Деталі

monitoring20023 лютого 2016 року, в рамках виконання плану моніторингу дотримання адвокатами стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації адвокатів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області – Олеся Пирковська, здійснила спостереження за роботою адвоката Миколи Самойленка в Апеляційному суді Чернігівської області в рамках кримінального провадження по обвинуваченню особи, захист якої здійснюється за призначенням.

Апеляційне провадження було відкрито за апеляційною скаргою адвоката на вирок Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області від 27.11.2015 року, яким підзахисного адвоката було визнано винним за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України та призначено покарання у виді 11 (одинадцяти) років позбавлення волі. У судовому засіданні адвокат брав активну участь, вимоги Стандартів якості були дотримані в повному обсязі, порушень не виявлено. Відповідно до ухвали Апеляційного суду Чернігівської області від 23.02.2016 року – вирок Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області від 27.11.2015 року скасовано і призначено новий розгляд у суді першої інстанції.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua