У Регіональному центрі з надання БВПД провели робочу зустріч з представниками Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області

Деталі

20160225 13060125 лютого в рамках співпраці з Міністерством юстиції України у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області проведено робочу зустріч за участю директорів Місцевих центрів з надання БВПД та представників Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

Зустріч проходила в рамках виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2016 року №99 «Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги».
Під час заходу були обговорені питання щодо пошуку приміщення для розташування новостворених бюро та їх матеріально технічного забезпечення.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua