Представниця Чернігівського місцевого центру взяла участь в роботі громадської приймальні

Деталі

P310011811 березня 2016 року начальником відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Олена Михайленко взяла участь в роботі громадської приймальні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка.

Разом з представниками Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області, державним нотаріусом Другої Чернігівської державної нотаріальної контори, представниками відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернігівській області та юридичної клініки “Аdiutorium” Чернігівського національного технічного університету проведено особистий прийом мешканців міста Чернігова.
За отриманням правової допомоги звернулось двоє громадян, яким було надано шість консультацій з питань спадкового права, виконання рішення суду та цивільно-процесуальних питань.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua