Виїзні консультативні пункти працювали у Березнянській селищній раді та комунальному закладі «Березнянський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради

Деталі

IMG 392013 квітня 2016 року під час робочого візиту до смт. Березна та з метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги осіб, які підпадають під дію Закону України «Про безоплатну правову допомогу» у приміщеннях Березнянської селищної ради та у КЗ «Березнянський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр» працювали виїзні консультативні пункти Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Про прийом громадян було повідомлено через оголошення адміністраціями закладів.
Відвідувачів приймали директор Менського місцевого центру з надання БВПД Анатолій Єрмоленко, начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Дмитро Сенченко та начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Менського місцевого центру з надання БВПД Альона Римар.
За правовою допомогою звернулось 4 особи, яким надано 4 консультації з спадкового, житлового питань та питання земельного законодавства.
Громадянам залишені флаєри Менського місцевого центру з контактами центру та переліком категорій осіб, які мають право на отримання вторинної правової допомоги та брошури «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».
Окрім консультування працівники Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги виступили перед працівниками Березнянського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру. Присутніх ознайомили з системою безоплатної правової допомоги в Україні, діяльністю місцевого центру, порядком надання безоплатної вторинної правової допомоги, категоріями осіб, які мають право на отримання цієї допомоги, а також відповіли на запитання.
На цей час в центрі живуть та навчаються 102 вихованця віком від 6 до 18 років: серед них розумово-відсталі діти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, хворі на ДЦП та діти-сироти. В закладі здобувають освіту 10 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. П’ятьом дітям керівник навчально-реабілітаційного центру Марія Шевченко є опікуном.
Також під час робочого візиту було підписано Меморандуми про співпрацю з Березнянською селищною радою та комунальним закладом «Березнянський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр» Чернігівської обласної ради. З керівниками установ було досягнуто домовленості про популяризацію діяльності Менського місцевого центру, поширення інформації та пропагування спільних ідей та завдань.IMG 3939IMG 3936IMG 3933

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua