У м.Городня відбулося інформування щодо оголошення конкурсу з відбору кандидатів на посади керівників та/або заступників керівників бюро правової допомоги

Деталі

P414053314 квітня 2016 року директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко здійснив робочий виїзд до м. Городня Чернігівської області.
Основною метою візиту було проведення виїзних зустрічей-інформувань щодо оголошення конкурсу з відбору кандидатів на посади керівників та/або заступників керівників бюро правової допомоги.

В приміщенні Городнянської районної державної адміністрації Володимир Бобруйко виступив перед головами і секретарями сільських рад Городнянського району та керівниками структурних підрозділів Городнянської районної державної адміністрації з презентацією “Бюро правової допомоги: роль та значення для територіальних громад”. Під час презентації було повністю розкрито зазначену тему, проінформовано про діяльність Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, а також надано відповіді на запитання.
По завершенню презентації були проведені робочі зустрічі та зустрічі- інформування з заступником керівника апарату Городнянської районної державної адміністрації Володимиром Пилипенком, заступником голови Городнянської районної ради Григорієм Примаком, головою Городнянської міської ради Андрієм Богданом та секретарем Городнянської міської ради Ліаною Білоус, директором Городнянського районного центру зайнятості Тетяною Захарченко, директором Городнянської централізованої бібліотечної системи Людмилою Детиш, завідувачем відділення “Ощадбанк” в м. Городня Валентиною Целуйко, під час яких обговорювались поточні питання співпраці, повідомлено про оголошення конкурсу з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги, залишені паперові оголошення для розміщення в місцях, доступних для відвідувачів зазначених установ.
Після робочих зустрічей було проведено «вуличне» інформування населення з питань безоплатної вторинної правової допомоги. Мешканців м. Городня ознайомлено з функціонуванням системи безоплатної вторинної правової допомоги, бажаючим залишались буклети «Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?».
По завершенню робочого візиту Володимир Бобруйко завітав до редакції Городнянської районної газети ”Новини Городнянщини”, де домовився про розміщення оголошення про проведення конкурсу в найближчому номері газети.

P4140536P4140540P4140541P4140542

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua