Надано правову допомогу мешканцям Вертіїївської об’єднаної територіальної громади

Деталі

В222 квітня 2016 року з метою забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги мешканцям віддалених населених пунктів Ніжинського району та на виконання Програми надання безоплатної правової допомоги мешканцям Вертіївської об’єднаної територіальної громади заступник начальника відділу попередньої роботи з клієнтами Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Сербін та заступник начальника відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Карпова Катерина здійснили виїзний прийом громадян.

Прийом громадян було проведено у приміщенні Вертіївської сільської ради. За попередньою домовленістю працівники Ніжинського місцевого центру будуть кожну другу п’ятницю надавати безоплатну правову допомогу мешканцям Вертіїївської об’єднаної територіальної громади. До мобільного консультаційного пункту за отриманням консультації звернулося 6 осіб. Значна кількість звернень була стосовно порядку прийняття та оформлення спадщини. Даним особам рекомендовано звернутися з наявними у них документами до нотаріуса та роз’яснено порядок отримання безоплатної вторинної правової допомоги у випадку вирішення даного питання у судовому порядку. Інщі питання, з якими звертались громадяни, стосувались земельного, житлового та сімейного права. Усім особам, які звернулися на прийом працівником центру надано відповідні консультації та роз’яснення.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua