Вшанування пам’яті загиблих ліквідаторів катастрофи на Чорнобильській АЕС

Деталі

426 квітня 2016 року задля вшанування пам’яті постраждалих внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС директор Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бригинець, начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Олександр Старчак та начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Олена Іванова взяли участь у мітингу-реквіємі з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи.

26 квітня 2016 року виповнюється 30 років, як відбулася наймасштабніша техногенна катастрофа за весь час використання атомної енергетики - аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Вибух та подальше руйнування четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС спричинили радіоактивний викид потужністю в 300 Хіросім, саме тому наслідки цієї жахливої катастрофи відчутні і в наш час. В м. Ніжині біля монументу "Дзвони Чорнобиля" було відправлено поминальний молебень за тими, хто загинув внаслідок Чорнобильської катастрофи, здійснено нагородження чорнобильців державними орденами, медалями та відзнаками за участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, а також організовано покладення квітів жертвам та ліквідаторам катастрофи. На урочистий мітинг-реквієм вшанувати пам’ять загиблих прийшли представники міської влади, ліквідатори аварії на ЧАЕС, депутати, працівники різних структур міста, представники церкви, школярі та всі небайдужі мешканці.
Працівниками Ніжинського місцевого центру була надана безоплатна правова допомога учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Всім бажаючим, що звернулися за допомогою, було надано ґрунтовні роз’яснення та відповіді на питання, зокрема, обговорено зміни до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», відповідно до яких було переглянуто пільги та компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а також потерпілим дітям та їх батькам.
Україна вшановує та пам’ятає безсмертний подвиг ліквідаторів Чорнобильській АЕС, кожен схиляє голову перед їх відданістю, сміливістю та патріотизмом , а мужність та жертовність, з якою ці люди виконували свій обов’язок, надихає майбутні покоління та є прикладом того, як потрібно поважати та захищати свою Батьківщину. Прийміть нашу глибоку вдячність, бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.


Працівники Ніжинського місцевого центру з надання БВПД

12567

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua