Чернігівським місцевим центром розпочато співпрацю з юридичною клінікою «Adiutorium»

Деталі

1 роб зустріч Юр клініка11 травня 2016 року директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко та начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Олена Михайленко провели робочу зустріч з в.о. керівника юридичної клініки «Adiutorium» Чернігівського національного технологічного університету Валентиною Литвиненко.

Основна форма діяльності юридичної клініки «Adiutorium» - громадська приймальня, в якій студенти-консультанти надають незахищеним верствам населення (інвалідам, пенсіонерам, безробітним) безкоштовну правову допомогу шляхом усного консультування з юридичних питань; складання процесуальних документів (позовних заяв, скарг, клопотань тощо); підготовки відповідей у формі правових висновків на письмові звернення громадян.
Під час спілкування з Валентиною Литвиненко було надано інформацію про діяльність Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, повідомлено про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, роз’яснено порядок подання та розгляду звернень.
Результатом робочої зустрічі є домовленість про співпрацю та укладення найближчим часом відповідного меморандуму, а також щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Для відвідувачів юридичної клініки залишено флаєри «Право на безоплатну вторинну правову допомогу».
Співпрацю розпочато одразу після робочої зустрічі проведенням по вулицях Бойовій та Козацькій в м. Чернігові сумісного “вуличного” інформування населення з питань отримання безоплатної правової допомоги. Студенти-консультанти юридичної клініки «Adiutorium» успішно спробували свої сили в такому вигляді інформаційного заходу. Чернігівців інформували про діяльність Чернігівського місцевого центру з надання БВПД та юридичної клініки «Adiutorium», можливість та порядок отримання безоплатної правової допомоги. Бажаючим залишались флаєри “Право на безоплатну вторинну правову допомогу”.Вул інформув 1Вул інформуван 2вул інформуван 4Вул інформуван 5

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua