Правова допомога внутрішньо переміщеним особам надавалась у Чернігівській міській лікарні № 3

Деталі

P508068111 травня 2016 року з метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги для внутрішньо переміщених осіб в приміщенні Чернігівської міської лікарні № 3, в терапевтичному відділенні якої надано притулок ВПО, працював виїзний консультативний пункт Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Відвідувачів приймав директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко.

За правовою допомогою звернулась одна особа, якій надано дві консультації: щодо порядку реєстрації місця перебування у разі його зміни (роз'яснено, що реєстрація місця проживання ВПО здійснюється на підставі довідки про взяття на облік ВПО, яка засвідчує місце проживання на період збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, масових порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру. Територіальний підрозділ Державної міграційної служби України проставляє у довідці про взяття на облік ВПО відмітку про реєстрацію місця проживання) та щодо забезпечення ВПО лікарськими засобами (роз'яснено, що ВПО мають право на забезпечення лікарськими засобами та надання необхідної медичної допомоги в державних та комунальних закладах охорони здоров’я. Актуальну інформацію щодо аптек, де ВПО можуть придбати на пільгових умовах або безоплатно медичні препарати, можна отримати в Управлінні охорони здоров'я облдержадміністрації).

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua