У Чернігівському геріатричному пансіонаті працював виїзний консультативний пункт

Деталі

P508069412 травня 2016 року у Чернігівському геріатричному пансіонаті працював виїзний консультативний пункт Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Відвідувачів приймали директор Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Володимир Бобруйко та головний спеціаліст відділу попередньої роботи з клієнтами Чернігівського місцевого центру з надання БВПД Данило Павлюк.

За отриманням правової допомоги звернулось 8 громадян, яким було надано 11 консультації з питань соціального забезпечення, адміністративних, земельних, житлових, договірних та цивільних питань. Працівниками Чернігівського місцевого центру з надання БВПД надані роз'яснення щодо підстав та порядку притягнення до кримінальної відповідальності; щодо порядку та підстав перерахунку пенсії; щодо приватизації будинку і земельної ділянки та встановлення права власності на збудований будинок; щодо встановлення факту, що має юридичне значення (проживання в будинку певний час); щодо порядку встановлення опікунства над інвалідом; щодо порядку оскарження рішення керівника органу виконавчої влади; щодо порядку розірвання договору про надання кредиту з банківською установою.
Відвідувачам залишались флаєри “Право на безоплатну вторинну правову допомогу” .P5080019 1P5080691

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua