У смт. Радуль Ріпкинського району розпочав роботу виїзний консультативний пункт

Деталі

010616 11 червня 2016 року з метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги для населення, що проживає в сільській місцевості, в смт. Радуль Ріпкинського району, в приміщенні Радульської селищної ради, розпочав роботу виїзний консультативний пункт. Відвідувачів приймав директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко.

010616 2До початку роботи виїзного консультативного пункту Володимир Бобруйко провів робочу зустріч з головою Радульської селищної ради Олегом Сухоруковим, під час якої поінформував про діяльність Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, роз'яснив поняття безоплатної вторинної правової допомоги, зазначив хто має на неї право та хто її надає, ознайомив з порядком розгляду звернень та залишив інформаційні матеріали. Результатом робочої зустрічі є домовленість про співпрацю та попередня домовленість щодо направлення до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.
010616 3Під час роботи виїзного консультативного пункту було прийнято 8 громадян та надано 15 консультацій: з соціальних питань (щодо підстав та порядку проведення перерахунку пенсії; щодо вимог до документів, які подаються для призначення пенсії; щодо підстав для відмови у виплаті допомоги в разі втрати працездатності); спадкових питань (щодо юридичної сили заповіту, складеного посадовою особою органу місцевого самоврядування; щодо вартості послуг державного нотаріуса за посвідчення договору купівлі-продажу будинку; щодо впливу кількості спадкоємців на можливість отримати спадщину), житлових питань (щодо визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням), з питань трудового законодавства (щодо підстав для відмови в працевлаштуванні інваліду другої групи), земельних питань (щодо права користувача спільної межі між земельними ділянками на вирубку дерева; щодо розміру земельної ділянки, право на користування якою надається мешканцю селища; щодо правомірності відмови селищної ради в передачі у власність фізичної особи земельної ділянки комунальної власності; щодо можливості передачі у приватну власність частини набережної, яка є земельною ділянкою комунальної власності), договірних питань (щодо підстав та порядку розірвання договору довічного утримання; щодо строку, протягом якого строку та за яких умов можна звернутись до суду для розірвання договору дарування), інших цивільних питань (щодо оформлення права власності на придбаний будинок). Відвідувачам залишались флаєри “Право на безоплатну вторинну правову допомогу”.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua