Налагоджено співпрацю з Чернігівською районною організацією ветеранів України

Деталі

310516 331 травня 2016 року директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко взяв участь в засіданні ради Чернігівської районної організації ветеранів України, яке відбулося в приміщенні Чернігівської районної державної адміністрації.

Під час свого виступу Володимир Бобруйко ознайомив присутніх з діяльністю Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, роз’яснив поняття безоплатної вторинної правової допомоги, повідомив про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, роз’яснив порядок подання та розгляду звернень, зокрема, від ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, осіб, які належать до числа жертв нацистських переслідувань, а також від осіб, реабілітованих відповідно до законодавства України, навів приклади та надав відповіді на запитання. Бажаючим залишено флаєри «Право на безоплатну вторинну правову допомогу» та візитки Чернігівського місцевого центру з надання БВПД.
По завершенню засідання Володимир Бобруйко провів робочу зустріч з головою ради Чернігівської районної організації ветеранів України Анатолієм Скуратовичем.
Чернігівська районна організація ветеранів України є осередком Всеукраїнської громадської організації ветеранів Великої Вітчизняної війни, інших локальних війн і воєнних конфліктів (учасників бойових дій, інвалідів, учасників війни), ветеранів праці, дітей війни, ветеранів військової служби, пенсіонерів, громадян похилого віку, які виявили бажання бути членами організації. Головною метою діяльності організації є всебічний захист законних прав, соціальних, економічних, вікових інтересів ветеранів війни, праці, дітей війни, ветеранів військової служби, інших силових структур, пенсіонерів, громадян похилого віку.
Під час спілкування Анатолією Скуратовичу було надано інформацію про діяльність Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, повідомлено про категорії осіб, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги, роз’яснено порядок подання та розгляду звернень, зокрема, від ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, осіб, які належать до числа жертв нацистських переслідувань, а також від осіб, реабілітованих відповідно до законодавства України, залишено флаєри «Право на безоплатну вторинну правову допомогу» та візитки Чернігівського місцевого центру з надання БВПД.
Результатом робочої зустрічі є домовленість з головою ради Чернігівської районної організації ветеранів України про співпрацю та направлення до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД суб’єктів права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua