Інваліду війни першої групи надано безоплатну правову допомогу за місцем проживання

Деталі

15061615 червня 2016 року з метою розширення доступу до безоплатної правової допомоги для людей позбавлених можливості пересування та на виконання плану роботи Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на ІІ квартал 2016 року, директор Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анатолій Єрмоленко та начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Дмитро Сенченко здійснили виїзний прийом за місцем проживання інваліда війни першої групи Валентина Нагорного.

Про потребу у безоплатній правовій допомозі Валентин Нагорний повідомив у телефонному режимі. Спеціалістами місцевого центру відразу було прийнято рішення про необхідність здійснення виїзного прийому громадянина у місті Щорс (Сновськ) за місцем його мешкання. У ході розмови чоловік детально розповів про проблему, з якою зіткнувся, після чого від нього було прийнято письмове звернення про отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Таким чином, для врегулювання проблемної ситуації Валентин Тимофійович в подальшому зможе скористатися послугами адвоката за рахунок держави.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua