Відбулась робоча зустріч з обміну професійним досвідом між адвокатами

Деталі

image 21 06 16 17 27 121 червня 2016 року на базі Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги під головуванням адвоката, тренера-модератора Володимира Кухти відбулася робоча зустріч з обміну досвідом між адвокатами.
Участь у заході взяли начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Ніжинського місцевого центру Наталія Потапенко, заступник начальника відділу Карпова Катерина та адвокати системи безоплатної правової допомоги: Володимир Кухта, Микола Самойленко, Олексій Сухоцький , Андрій Котенок, Григорій Дорошенко.

Метою зустрічі було обговорення питань щодо дій захисника під час затримання особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення та у разі необхідності надання медичної допомоги особам, які знаходяться у місцях несвободи. За результатами дискусії були окреслені необхідні дії адвоката у ході фактичного затримання особи, можливості оскарження дій слідчого у разі неповідомлення чи невчасного повідомлення центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про затримання особи. Тренер-модератор Володимир Кухта звернув увагу присутніх на актуальності обговорюваних питань. У ході бесіди адвокати ділилися власним практичним досвідом, проблемами, які виникають у сторони захисту під час затримання особи, та пропонували шляхи їх подолання.
Також, по завершенні зустрічі адвокати обговорили питання, з якими вони зустрічаються в своїй повсякденній діяльності при складанні звітності за виданими дорученнями.
За результатами заходу адвокати висловили побажання щодо проведення спільних тематичних навчань з представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Чернігівській області, місцевих центрів та представників правоохоронних органів.

image 21 06 16 17 27 7

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua