Проведено навчання спеціалістів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Чернігівської області

Деталі

krugli stil 20011 липня 2016 року на виконання наказу Міністерства юстиції України від 16 червня 2016 року №1717/5 «Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» у Головному територіальному управлінні юстиції у Чернігівській області проведено навчання спеціалістів Менського, Ніжинського, Чернігівського місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які будуть виконувати функції з прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань.

Засідання за «круглим столом» розпочав в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області В'ячеслав Хардіков, який розповів присутнім про новації у сфері реєстрації громадських формувань, зокрема в частині належного виконання місцевими центрами БВПД функцій з прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань.

Керівник управління юстиції детально зупинився на загальних засадах та процедурних питаннях проведення державної реєстрації громадських формувань, акцентувавши увагу на пакеті документів, необхідних для проведення державної реєстрації, повноваженнях в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань, строках розгляду документів, поданих на державну реєстрацію, оплатності послуг за державну реєстрацію змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань тощо.

Начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олена Ромашко розповіла про документи, необхідні для проведення державної реєстрації припинення громадської організації та громадської спілки.

По закінченню заходу спеціалістам центрів були роздані методичні рекомендації для Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги стосовно прийняття документів у сфері державної реєстрації громадських формувань до відома та використання в роботі.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua