Колектив Сіверського центру післядипломної освіти ознайомлено з новими функціями Чернігівського місцевого центру.

Деталі

цппк20 липня 2016 року директор Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бобруйко ознайомив трудовий колектив Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (Сіверського центру післядипломної освіти) із запровадженням пілотного проекту Міністерства юстиції України у сфері державної реєстрації громадських формувань.

На початку свого виступу Володимир Бобруйко нагадав слухачам про діяльність Чернігівського місцевого центру з надання БВПД в системі безоплатної правової та повідомив, що з 1 вересня цього року в кожному районі області (крім тих міст, де знаходяться безпосередньо місцеві центри) в структурі місцевих центрів з надання БВПД будуть діяти бюро правової допомоги. Основними завданнями бюро правової допомоги є правопросвітництво у територіальних громадах, надання безоплатної первинної правової допомоги, забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, надання безоплатної вторинної правової допомоги (крім захисту).
Розкриваючи тему “Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань” директор звернув увагу, що тепер для державної реєстрації громадських формувань документи можна подати або до Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області або до одного з трьох місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Чернігівської області (при цьому функції з державної реєстрації громадських формувань продовжує здійснювати Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області). У разі подання документів для державної реєстрації до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД уповноважена особа, яка пройшла відповідне навчання, здійснює усі дії щодо прийняття та видачі документів для державної реєстрації. Зареєстрована заява та електронні копії оригіналів документів для державної реєстрації, виготовлені шляхом сканування та долучені до такої заяви, за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру, передаються на розгляд Головному територіальному управлінню юстиції у Чернігівській області.
По завершенню виступу були надані відповіді на запитання та залишено інформаційні матеріали.
Захід проводився на виконанням умов Меморандуму про співпрацю, укладеного 25.12.2015 між Чернігівським місцевим центром з надання БВПД та Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua