Чернігівський місцевий центр уперше прийняв документи для реєстрації громадської організації

Деталі

250716

25 липня 2016 року послугами Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги уперше скористалась громадська організація.  Під час зустрічі з головою громадської організації, яка має назву "Агенція міжрегіонального розвитку та запобігання корупції", Дмитром Лапошею представники центру обговорили нової функції місцевих центрів щодо реєстрації громадських формувань.

 

Заявникові було детально роз'яснено особливості проведення державної реєстрації через фронт-офіс. Зокрема, повідомлено, що зареєстрована заява та електронні копії оригіналів документів для державної реєстрації, виготовлені шляхом сканування та долучені до такої заяви, за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру передаються на розгляд державному реєстратору Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області. Також звернуто увагу, що документи, подані ним до Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, буде розглянуто протягом трьох робочих днів.

            Після внесення працівником Чернігівського місцевого центру з надання БВПД інформації до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань заявнику надали примірник опису документів, що подавались для державної рестрації, з кодом доступу до результатів розгляду поданих документів через портал електронних сервісів.

            Під час спілкування голова Агенції міжрегіонального розвитку та запобігання корупції розповів, що організацію створено з метою сприяння та організації міжрегіонального розвитку окремих територій, громад та їх інфраструктури, взаємодії територіальних громад, органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування та інших громадських утворень, створення нових суспільних інститутів самоорганізації громадян, України тощо. Також Дмитро Лапоша дізнався більше про діяльність Чернігівського місцевого центру з надання БВПД, подякував за роботу та висловив готовність до  подальшої співпраці.

            Нагадуємо, що наказом Міністерства юстиції України від 17 червня 2016 року № 1717/5 запроваджено пілотний проект в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісами.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua