Увага! Відбудеться семінар «Утворення та діяльність громадських об’єднань в Україні»

Деталі

s uvaga 20009 вересня 2016 року Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області буде проводитись семінар «Утворення та діяльність громадських об’єднань в Україні», до участі в якому запрошуються представники громадських організацій Чернігівщини.

На порядку денному заходу – актуальні питання діяльності громадських об’єднань.

На порядку денному заходу – актуальні питання діяльності громадських об’єднань, зокрема:

- процедура створення та припинення, внесення змін до установчих документів громадського об’єднання;

- приведення статуту громадського об’єднання у відповідність до вимог Податкового кодексу України та Закону України «Про громадські об’єднання»;

- практичний піар у роботі громадських організацій, використання сучасних медіа, можливість заснування друкованих ЗМІ тощо.

На семінар запрошені представники Чернігівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області і волонтери Громадської організації «Сіверського інституту регіональних досліджень».

Місце проведення: Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Адреса: м. Чернігів, проспект Миру, б. 43, аудиторія 3.

Учасникам семінару пропонується заповнити анкету та до 05 вересня 2016 року надіслати її на електрону скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Контактна особа: Шишолік Тетяна Юріївна (тел. +380734098180; +380462644007, +380462651531).

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua