Про шляхи вдосконалення системи відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної правової допомоги говорили у Полтаві

Деталі

281016 028 жовтня 2016 року у м.Полтава відбувся круглий стіл з обговорення системи відбору адвокатів , які залучаються до надання безоплатної правової допомоги в Україні. Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Подальша підтримка реформи кримінальної юстиції в Україні», який впроваджується за фінансування уряду Данії, серед цілей якого – розвиток системи безоплатної правової допомоги в Україні.

281016 3Обговорювані теми включали процедуру відбору та практичний досвід різних областей, регіональні особливості, переваги та можливі складнощі, а також шляхи вдосконалення системи відбору. До заходу були запрошені представники Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.
Круглий стіл у Полтаві став завершальних етапом проведення низки обговорень системи відбору адвокатів для надання безоплатної правової допомоги, які проходять у різних містах країни. Підсумки проведених зустрічей будуть висвітлені на заключному круглому столі, який відбудеться у місті Києві.
Подібні заходи покликані сприяти подальшому розвитку реформи кримінальної юстиції в Україні відповідно до європейських стандартів, які мають будуватися за принципами справедливості, дієвості, забезпечення поваги до прав людини та основоположних свобод; ефективності у боротьбі зі злочинністю; недопущення корупції та відповідальності на інституційному й особистому рівнях; довіра громадськості.

281016 1
Від Чернігівської області у заході взяли участь Ірина Протченко – директор РЦ з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Ірина Соломко – суддя Чернігівського окружного адміністративного суду та Інна Кебець – завідувач сектору зав’язків з громадськістю ГТУЮ в Чернігівській області.

281016 2

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua