Прес-конференція «Запуск програми професійного розвитку «Адвокат майбутнього

Деталі

10111610 листопада 2016 року у прес-центрі Інформаційного агентства «Ліга Бізнес Інформ» (м.Києв) відбулася прес-конференція з онлайн-трансляцією «Запуск програми професійного розвитку «Адвокат майбутнього».
Програма «Адвокат майбутнього» - перша всеукраїнська програма професійного розвитку для адвокатів, направлена на підтримку спільноти однодумців професіоналів, котрі спрямовані на підвищення якості юридичних послуг, ефективному впровадженню реформ у сфері правосуддя, розвитку професійної спільноти.
В основу дизайну програми «Адвокат майбутнього» покладені результати місії Канадської асоціації юристів, котра проходила у Києві, Львові та Одесі. Ця місія відбулася в рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», котра реалізується Канадським бюро міжнародної освіти при підтримці уряду Канади і у партнерстві з Координаційним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Серед ключових тем програми «Адвокат майбутнього» - розвиток лідерства, професійна етика, робота з клієнтами, взаємодія з колегами, а також зв’язки з громадськістю та медіа.

Учасники прес-конференції:
1. Андрій Вишневський, керівник програми «Адвокат майбутнього»;
2. Денис Бугай, президент Асоціації юристів України;
3. Оксана Кикоть, менеджер українського-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні»;
4. Вікторія Митько, голова Правління Всеукраїнського об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу.

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua