У місті Новгород-Сіверський відбувся прийом громадян з правових питань

Деталі

IMG 454511 листопада 2016 року на базі Новгород-Сіверського бюро правової допомоги відбувся прийом громадян з питань діяльності органів та установ юстиції та надання безоплатної правової допомоги. Правові консультації надавали директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олегом Трейтяком.

IMG 4547За правовими роз’ясненнями звернулося 5 осіб. Питання стосувалися обчислення стажу роботи, необхідного для нарахування пенсії; порядку нарахування та виплати пенсії; стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини; порядку придбання службового автомобіля та його використання.
Також, директором Регіонального центру Іриною Протченко було проведено робочу зустріч з головою Новгород-Сіверської районної ради В’ячеславом Кауфманом з питань прийняття Програми безоплатної правової допомоги жителям Новгород-Сіверського району.

IMG 4544

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua