Працівники бюро правової допомоги підвищують правову кваліфікацію

Деталі

241116 124-25 листопада 2016 року для працівників бюро правової допомоги Чернігівської області було проведено семінар-стажування. Даний захід був організований Головним територіальним управлінням юстиції у Чернігівській області спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області. Участь у семінарі-стажуванні взяли: начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Олег Трейтяк, заступник директора Регіонального центру Олеся Пирковська, приватний нотаріус Чернігівської області Тетяна Борисова, заступник військового комісара по роботі з особовим складом Вадим Лільчицький, завідувач сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області Андрій Трубенок, спеціалісти Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області.

Протягом двох днів навчання були висвітлені окремі питання антикорупційного законодавства, отримання посвідчення «Учасника бойових дій», порядку користування та розпорядження майном, що знаходиться у спільній частковій власності, функціонування Державного реєстру речових прав на нерухоме майно тощо. По закінченню семінару спеціалісти бюро правової допомоги обговорили організаційні питання діяльності бюро та поділилися набутим власним досвідом.

241116 2

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua