Зустріч із майбутніми юристами відбулася у Чернігівському національному технологічному університеті

Деталі

251116 125 листопада 2016 року в рамках декади Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету відбулася зустріч із студентами та викладачами юридичного факультету. Участь у заході взяли: директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірина Протченко, заступник директора Олеся Пирковська, начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Олена Якубенко та Чернігівський поліцейський омбудсмен Анна Панасюк. У ході зустрічі були висвітлені питання організації надання безоплатної правової допомоги у Чернігівській області, роботи Регіонального центру, місцевих центрів та бюро правової допомоги у Чернігівській області, призначення адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги тощо.

Анна Панасюк поінформувала присутніх про інститут «поліцейських омбудсменів» та надала інформацію щодо обсягу її повноважень. По закінченню заходу студенти мали змогу задати запитання правознавцям і отримати на них вичерпні та змістовні відповіді.

251116 2

251116 3

   
© 2015 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua